Inovativní systém Keetec IMO

Odcizeni vozidla nepatři mezi nejpříjemnější životní situaci. I když máte uzavřené pojištěni proti krádeži, nevyhnete se finančním následkům. Pojišťovna vám vyplatí pouze zůstatkovou cenu vozidla a při koupě nového vozidla budete muset sáhnout hluboce do peněženky. Opatrnost by proto měla být vždy na prvním místě a nemusí vás vyjít draho.

Nejnovější imobilizér KEETEC TS IMO je vhodným řešením, jak se chcete vyhnout výrazným zásahům do elektroniky a neztratit záruku u nového vozidla. Imobilizér zabráni nastartovat auto při neoprávněném použití, a to i v případě, pokud zloděj získá originální klič. Systém funguje na bázi přerušeni elektrického okruhu na skrytém místě, které může být při každé instalaci jedinečné. To způsobuje komplikaci i profesionálním pachatelům, a proto odolá všem tradičním technikám krádeže u osobních, nákladních a stavebních vozidel.

Aktivace a deaktivace KEETEC imobilizéru je komfortní a nebude vám způsobovat žádné starosti. Pokud je bezkontaktní identifikační přívěsek v blízkosti auta, imobilizér se deaktivuje. V jeho nepřítomnosti se naopak aktivuje a zabezpečí ochranu vašeho vozidla. Využít také můžete ID kartu, kterou můžete nosit ve své peněžence, kabelce nebo kapse.  Při tvorbě imobilizéru jsme mysleli i na to, jak by se zlodějovy podařilo získat váš identifikační přívěsek. Systém disponuje funkcí PIN TO DRIVE, která umožní jízdu až po zadaní jedinečného pin kódu.

Systém ochrany má navíc vestavěný senzor náklonu pro ochranu kol. Neoprávněná manipulace spustí akustický poplach a ochrání vás před zloději pneumatik a disků. KEETEC TS IMO tak díky špičkovým technologiím představuje komplexní ochranu vozidla s jednoduchým uživatelským rozhraním v Českém jazyce.

 

Menu

    Nezávazná cenová nabídka

    AutoalarmImobilizérLokalizátorVyhřívání sedadelParkovací senzory